View Single Post
Staro 24.11.2016., 12:56   #49
aurelio
Premium
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 258
Citiraj:
Autor Wept Pregled postova
Od nedavno je limit 100 Gb, a brzina nakon toga 1mbps. Nemojte vjerovati svemu što piše po forumima. @veva je objasnio sve kako je, osim što se u međuvremenu (ovih dana) promijenila opcija sa 75 na 100 GB i brzina nakon toga umjesto 0.7 5mbps na 1 mbps.

Ima ljudi koji su nezadovoljni iz raznih razloga pa trolaju svašta i ako nema veze sa istinom.

Ja sam sinoć testirao noćni flat bez odspajanja/prespajanja/isključivanja i ostalih *anja... Nakon ponoći potrošio 10-ak GB. Na kraju je ispalo sve ok. Dakle: ne treba isključivati/uključivati ruter u određena doba dana/noći.
Cijena je fiksna, 150kn. Možeš prebciti cijenu samo ako zoveš telefonom mreže koje nisu u besplatnoj opciji.


I ne vjerujete svemu što vam vanjski suradnik kaže, a sigurno će vam reći da je pravi flat. Da, je pravi flat do 100 GB, nakon toga brzina pada kao što je navedeno. Ali na noćnoj skidaj do mile volje po punoj brzini, svih 30 dana u mjesecu.

@vava, imaš dobru jačinu signala, upravo zbog toga ideš i do 90/30. Meni baš fali tih -10 db da bih to dokučio. No i ovo je pjesma spram onog jada od t-coma.
meni ne odgovara limit na 100 gb, a jad od t-coma mi se čini najizglednija opcija. pravi flat internet skoro pravi flat telefon, za 169 kn (opcija preko 60 godina). još i tablet uzmem. mislim da nema trenutno bolje opcije na adsl.
aurelio je offline   Reply With Quote