Tema: Subwooferi
View Single Post
Staro 22.06.2015., 15:50   #5
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
Jel ovo nekakva zamka?
Ono , da više ne trujem okolo teme?
Ma nije, jednostavno smo valjda svi svijesni da si poprilično upućen u ove teme

Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
Nego...5k kn i 35 kvadrata :-/
Eh, zato i rekoh da priupitam. Vidim da će ovo vjerojatno završiti na tome da ću se morati rastegnuti koliko god mogu.

Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
Kako je ono čovjek rekao u drugoj temi? ..."2 kvadrata iverice i pilu u ruke".


Šta se tiče gotovih best baj rješenja , ovo bi se moglo staviti na vrh a ni SVS nije daleko iako traži više.
Hm, ovaj prvi woofer bi trebao biti osjetno bolji od navedenog wharfedale-a?
A od SVS-a bi preporučio ovaj od 550 ejroića ili od 900?

Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
Šta se tiče BK, iznos za dostavu malo kvari računicu ali mogla bi se stisnuti 2 komada za 7k. A ako ti ne smeta SH , za istu cifru bi bez problema ugurao 3 komada te imao mogučnost za prakticirat geddesovu metodu razmještaja ....uz to bi ti ostalo i za SPL metar & par metara kabela pa bi uz free softwer bar znao na što liči ono što imaš te bi mogao vrlo brzo doči do boljih rezultata.
Iskreno, volio bih ići na što jednostavnije rješenje - jedan woofer i vozi miško. Naravno ako je to ikako moguće.

Hajd da te priupitam, kad se već razmatra da idem na taj "oko 5k" + 3k rang (oko 8k ukupno). Kako tu stoje ovi "poznati čak i neupućenima" wooferi? Tipa http://www.sonusart.hr/product.aspx?c=27&p=874?

EDIT:
Citiraj:
Autor Tomek85 Pregled postova
Mislim da se za 5000 + ovih mogućih 2-3000 više može nategnut za REL T9,jedan od rijetkih subova koji me se dojmio,a da ne košta ko svetog petra kajgana i ne mumlja bez veze,jako dobro svira i u stereu,soba je bila cca 40+ kvadrata,al trebalo bi to čut doma ak je moguće,ipak nisu baš male pare


http://rel.net/products/serie-t/t-9/
Ovo mi je sve Špansko selo Teško da ću negdje u hr naći ove "egzotičnije" woofere za isprobati doma, koliko vidim svi se moraju naručivati iz vana. Ili propuštam neke specijalizirane trgovine unutar Hr?

I općenito hvala na odgovorima
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote