View Single Post
Staro 29.08.2013., 01:32   #65
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Krepao mi sinoć SX763 i danas došao tehničar, kaže nema više siemensa tog nego neki adb počeli stavljat




Tako izgleda, ovo je stranica http://broadband.adbglobal.com/broad...-g-family.html

e sad me zanima, ima li ga tko već? jel radio kakve preinake u postavkama?

i zanima me, ima tipku na njemu na sredini WIFI koja se može stisnut, što ona radi? mislim da većina modema to ima al nisam nikad koristio..

pregorio mi phone jedan phone dva na thomson 782 i TG po meni najbolji ruter koji sam imo do sad, i došlo mi ovo smeće već tri dana mi šteka diablo trzaji i tako dalje dok igram, a znam da nije do kompa imam nove postavke i sve i dok mi on nije došo s tehničarom, sve je išlo glatko, doduše nekad je znalo biti i do servera kada su prenatrpani, ali očito je ovaj ADB po pitanju gaminga sranje, thomson je bolji i to osjetno.

sada ne znam, jel mogu zatražit da mi ga zamjene, i da mi vrate mog cijenjenog šveđanina thomsona?

ps ebem ti grmljavinu, da ti ebem.

koji mi je pasword gdje gledam pasword od ovog sranja, ima hrpu brojeva na sebi a nigdje ne piše kon na thomsonu aces mode. može pomoć. dakle kada uđem na ukucam user, i gdje se na poleđini kod njega nalazi pasword?
praskatonick je offline   Reply With Quote