Tema: Putovanja
View Single Post
Staro 18.09.2017., 16:58   #196
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,657
Osim tog što se osjećaš sigurnije i jesi sigurniji, a tamo se još i osjećaš kao čovjek i vidiš da za svoje novce nešto i dobiješ.

Na ljudima se vidi da vole taj svoj posao, koliko god možda bio beznačajan u cijelom tom kompleksu. Osjeti se to u kontaktu s gostima. Skužiš na domaćim ljudima kad su fejk i kad komuniciraju s tobom preko kurca, samo zato jer moraju. Tamo tog nema. Nema glumljenja gostoljublja.

Svi su nasmiješeni, nećeš nikog vidjeti da za radnog vremena sjedi i broji zjake. Non stop je neko kretanje, uvijek ima nekog posla i čini se kao da nikome ne pada teško.

Nije mi uopće do toga da se oko mene trči i da imam tko zna kakav tretman, ali daj se prema meni ponašaj kao prema čovjeku koji je došao na odmor. Nakon godina ljetovanja doma, ovo je prvi put da sam to doživio...i sigurno se vraćam.

Došao sam prvi dan do recepcije i pitao za brošuru s izletima i cijenama... Izleti frajer i kaže, nemamo brošuru, ali daj mi 5 minuta, ispisat ću ti sve što se nudi u okolici, s najboljim cijenama. Tako i bi

Nije ovo bogzna kakav resort, nemaju više od 15 jednokrevetnih i 15 dvokrevetnih soba. Nemaju više od 20-ak zaposlenih (koje vidiš), ali stvari funkcioniraju besprijekorno.

Pregledao sam dosta okolnih lokacija i njihove reviewe, svima je bilo zajedničko da je osoblje fenomenalno. Sve negativno što sam uspio naći je većinom bilo žestoko cjepidlačenje i traženje dlake u jajetu.

Prema onome što se nudi u okolici, ovaj moj je zadnja rupa

Bacite pogled na ovo...

https://www.booking.com/hotel/tr/the...esorts.hr.html

Otišao sam usput pogledati kolika je cijena smještaja za dvije osobe početkom 9. mjeseca na istoj lokaciji...pa ako je kome interesantno i može planirati toliko unaprijed, navalite
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 18.09.2017. u 17:15.
1v@n je offline   Reply With Quote