View Single Post
Staro 05.01.2012., 15:13   #124
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Hvala vam Facelessone i coconut! Mislim da ću onda ipak to radije napraviti sve u PBZ-u nego Erste-u bez obzira na to šta ima Erste bankomata na svakom koraku . Moja namjera je prvenstveno da imam što više manje otvorenih računa po bankama, baš ih ne volim nikako -> tj. treba mi obavezno žiro račun da mi sjeda "ljetna" plaća (pošto ne ide preko tekućeg nikako, da ga jebeš) + i uz to mi treba kartica na koju mi stara tjedno "uplaćuje plaću" preko zime od par stotina kuna - pošto Porezna može kontrolirati žiro, a nisam mafijaš i ne dobijam uplate od 20 000 kn tjedno, ima li kakve to veze? Može doći do kakvih problema?

Ako može doći do problema - otvoriti ću i tekući u PBZ-u, ako ne - nema smisla, neka mi uplaćuje na žiro i dizati ću sa Visom Electron? Šta vi mislite o tome? To su mi ionako dvije "najčešće" transakcije, prodam jednu stvar godišnje... koliko koštaju te usluge u PBZ-u mjesečno?

...i još jedna stvar, kada idem podignuti lovu na bankomat a bankomat nije od moje banke, koliko skida proviziju (zato sam i htio erste, jer imaš bankomat na svakom koraku)? isto tako, kada plaćam u trgovini i restoranima na pos-ovima koliko skine?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote