View Single Post
Staro 13.08.2017., 13:21   #98
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,674
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
A bas to, malo je cudno da su bas sada odlucili povecat broj jezgri i spustit cijene nekim procesorima...

Samo jos kad bi AMD napravio dobar biznis sa grafama kao u doba R 9XXX....uf, bilo bi to fantasticno.
Ako mene pitas nije nimalo cudno (iako kuzim tvoju retoriku), IMO sasvim je jasno tko je i na koji nacin prouzrocija takvav potez Intela... Jer, da nije, gladali bi isti film kao i proteklih, koliko, 6-7 godina?
Meni je jedino cudno sto neki i dalje misle da je to potez uzrokovan razlogom tipa "jednostavno je doslo vrime da svojim korisnicima pruzimo nesto vise za manje love", sto je meni nista drugo nego .
U takvom biznisu nema morala, ima samo $...

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Da, ali AMD je ovdje jedini koji se fajta u dva segmenta. nVidia piči samo grafe, a Intel samo procesore. A AMD i procesore i grafe. Teško je očekivati da istodobno može dominirati na oba kolosjeka. Treba tu puno resursa i para, više nego sad kaj se ima.

Dobro to sve i izgleda s obzirom kako je izgledalo prije točno godinu dana u ovo vrijeme na cpu marketu.

@mob
Potpis, zaista je tesko ocekivati cuda na obe fronte... Bitno je da se ide naprid, koliko toliko (zasad). Za u buduce, mislim da mozemo ocekivati samo bolje stvari...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote