View Single Post
Staro 28.05.2013., 23:18   #3003
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Malo matematike ti ne bi škodilo, dežurni kontrašu.
30 i 75 je u pitanju. Ima nas puno, koji imamo obitelj, posao, obaveze i jako nam je bitno (barem meni) da gubimo što manje vremena u životu.

Ako netko ne primjeti razliku u brzini surfanja, onda mu je komp, sam po sebi, bottleneck. Kako ne vidiš razliku u 2,5 puta višoj brzini?? WTF?

Samo da napomenem: NE da mi se uopće ulaziti u raspravu s tobom, dežurni kontrašu.

Uživajte svi na 4 mbita, bmk. Kad ne vidite razliku niti ne treba vam bolji net. Nhf svima, ali ako ne razlikujete, ne treba vam. Tu se jedino slažem s tobom radeon.
Daj ne flejmaj bezveze, kojih problema imaš da se imaš potrebu svađat o takvim glupostima kao što je brzina interneta? Šta je tebi? Jel tebe netko napao?
Napisao sam SVOJE iskustvo iz PRVE ruke nakon 4 tjedna korištenja dotične brzine, osim toga to isto ti je potvrdio i MadBoY.

Ako mi na 4 mbita otvara TRENUTNO stranice, onda me stvarno zanima kako bi trebalo biti BRŽE na 10 mbita??
Možeš ti imati i 150 mbita, neke stvari ovise i samim sajtovima, serverima na kojima su smješteni i sl.
Pa tako youtube može štekati na 10 mbita ako je do njih problem.

Jbt daj nek mod više počne brisat gluposti ovih nadrkanih likova.
Rade0n je offline   Reply With Quote