View Single Post
Staro 23.03.2009., 11:11   #63
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
Za DL mi je dosta i 2,jer mi je i na jačoj vezi na 200 DL ograničen,ali bi volio UL isto makar 2-to mi je čak i bitnije.Dal će se nešto skinut sa 3 ili 6 ili 12 sati mi ne igra toliku ulogu,ali lakoća kojom ću to vratit da.
Hmmm....brzina mi je koma, ne znam sta rade u t-comu, ali nadam se da ce uskoro prestati u sloziti sve kako treba.
Inace, sada sam na paketu od 4, si nesto planiram uzeti brzi paket jer je ovo koma......i ne kuzim kada ekipa izbacuje neko svoje brzine tj. od kuda im to hebemu....kako imaju tolike brzine i koji su to hebeni paketi!?!
No, upload je katastrofa....budimo realni, vecina nas sve skida sa privatnih torrenta gdje moras drzati neki bar koliko-toliko dobar ratio, a to bas i nije lako...pogotovo ako skidate file od nekih 10-ak GB......hebemu pa kako da ja sada napravim ratio 1:1!? Mislim da cu se prebaciti na rapidshare....a i ekipa prodaje jeftino accounte.

Mali OT:

//mod: ima vec tema o Rapidshare-u. Tamo to pitaj//
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...

Zadnje izmijenjeno od: MadBoY. 23.03.2009. u 13:07.
win32 je offline   Reply With Quote