View Single Post
Staro 15.11.2019., 19:08   #5930
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,692
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
odustao od antena je navodno nesmije iz zgrade nista virit, navodno se nesmije ni rucnik stavit prek balkona kamoli antena.

A gledam na Youtube razliku imao testova ovog Nvidia Shielda i svih ostalih i na tom testu 4k 60 fps je na oko vidljiva razlika.

Sad si vec razmisljam da nabavim firestick kojeg svi hvale pa da preko mreze streamam vlc to vlc. Nije mi jasno kako taj maleni firestick je tako dobar?

@quazar912 Gledao sad na Youtube video lik runao 4k 60 fps video prek youtubea i islo je glatko na firestick

Gdje se moze kupiti firestick? Amazon.de .it. co.uk ne salju u Hrvatsku. A sa .com se cjena penje u nebo zbog shipinga i poreza.

ne znam, meni je to preko YT jako sumnjivo jer YT ima još veću kopresiju pa je upitno koliko mbs je to na kraju iako pokazuje da je 4K na 60FPSa


meni gopro taj 4K i 60FPSa stavi na hvc1 kodek. 78 mbs po defoltu. i to teško ide na kompu. stalno zastaje.

sa 30FPSa nemam problema čak i kad je 100mbs snimka sa drona.

EDIT - evo upravo provjerio - direkt sa SD kartice mediabox H94 vrti 4K 60 FPS . preko mreže (žice) neide.

EDIT 2 - upravo zbog tih nejasnoća oko playanja raznih reza i formata, više ne razmatram nijedan andriod nego linux. u planu je neki Dune 4K player
__________________
...and fly...

Zadnje izmijenjeno od: quazar912. 15.11.2019. u 19:22.
quazar912 je offline