View Single Post
Staro 30.11.2009., 12:25   #1
gnussam
Amiga nostalgicar
 
gnussam's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Vrbovec
Postovi: 4
Sva četiri LAN porta na SX763 (T-Com)

Pozdrav svima...dugo sam na ovom forumu i puno ga citam, ali na srecu uvijek sam pronasao rjesenje pa nisam trebao pitati...sad je drugacije..
Znam da se o ovom Siemens routeru puno pisalo cak i na ovu temu, ali posto mislim da je moj problem po jednom detalju drugaciji zapocinjem novu temu, a modeatori nek premjeste ako misle da treba.
Naime vec dugo koristim taj Siemens SX763 kojeg mi je dao T-com, no moram priznati da sam sa Thompsonom bio zadovoljniji iskljucivo zato sto je Tomphson dozvoljavao bolje surfanje kad se i torrenti skidaju...ovaj ko da je nesto sporiji...ko da teze hendla torrente i surfanje...sve postavke su iste a ovaj je brzi...no da skratim pricu, moram imati siemens jer je thompson kod brata a njemu nista osim thompsona ne radi jer je daleko od centrale..
Ja pak imam potrebu zastekati dva kompa i jos jednu stvar na Siemensa, a i opcenito bi volio imati sve 4 LAN uticnice za mrezu pravu a ne za MaxTV koji nemam i ne mislim uvoditi. Dal je to netko uspio napraviti ili je to nemoguca misija..na ovom forumu sam procitao da se ne moze uploadati firmware jer je opcija onemogucena od strane T-Coma, no ja imam tu opciju, samo nemam file sa nekim 'normalnim' firmwareom, ima li ga netko?
Inace ovaj koji je sad unutra je verzije 4.3.52.11.300
Dakako ako postoji rjesenje i bez flashanja firmwarea onda je i to prihvatljivo, kao i linka na neki site s uputama.

Zahvaljujem na odgovorima.
gnussam je offline   Reply With Quote