View Single Post
Staro 24.02.2016., 23:17   #129
rock00
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 323
Evo od danas vlasnik Benq3201pt monitora
Velicna za 4k (taman) nikakvo skaliranje u windowsima gledam monitor s 70cm
Sto se tice ips glowa..fantasticno(vjerojatno sam imao srece malo al ovo je cak i bolje nego prosli asusmg279q). Sto se tice kvalitete slike, drasticno bolje nego asus mg279q)boje su prirodnije,tamo su malo isprane bile)
Jedino sto sam mjenjao na monioru je da sam podesio boje,i smanjio svjetlinu,ali i tvornicki je solidno podesen

Nisam igre palio,al mislim da je u rangu s proslim dellovima koje sam imao 2412m i 2713. Naravno da AAA naslovi nece bit igrivi,al zanima me skaliranje na 1080p, onda je taman za igrat iz fotelje s kontrolerom s 2-3m. No o tome vise kasnije

Za autocad odlican model, i drago mi je sto nisam uzeo dell 2715q, ovih ekstra 5" je taman

za koji dan malo vise

Evo nakon tjedan dana korisenja malo vise o monitoru: Iako na reviewu po netu rijetko gdje spomenu, monitor je freesync (48-60hz) nije puno ali svakako plus. Jedino problem sto sam vidio dosad je natjerat igre na 4k rezi,tako da mi je total war atilla neigriv (igram na 1440p i slika je super),na 1080p (prevelik je jednostavno monitor) trebalo bi gledat s 2m izblizu je lose.
Nadalje: Igrao malo f1 2015(e tu se malo primjeti sporost,ali samo kad je ukljucena ona putanja na stazi,jer se prebrzo mjenja i mrvicu ghoostinga ima,ali nista strasno).
Zavrsio i tomb rider (40fps u prosjeku), sasvim solidno,a slika je wow

Svakodnevni rad: Totalno sam se prilagodio,nemam vise ono isusati koliki je monitor,nema nikakvog skaliranja

Ocjena 9/10 (cijena je prevec) 7400kn, no za koju god ce postat standard

Zadnje izmijenjeno od: rock00. 03.03.2016. u 21:21. Razlog: nadopuna posta
rock00 je offline   Reply With Quote