View Single Post
Staro 27.09.2007., 19:11   #13
Artistar
Vječni Student
Moj komp
 
Artistar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 316
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
zanimljivo je da je tak dobar kut gledanja....onda su tu znacajno napredovali..jer npr. kad sam samo malo spustio glavu (pogled) na 226bw slika se pocela pogorsavati (boje, gubitak tamnijih tonova)...good for samsung....jedino im je onaj 2232bw precijenjen...
Hm, pa monitor se može normalno pomicati naprijed-nazad (gore-dolje), tako da se uvijek optimalno može postaviti u odnosu na pogled, čak i na nižim, stolovima. Kad, primjerice, gledam s kreveta spustim ga kolko ide dolje i nema gubitaka u prikazu, bez obzira što sam dosta niže u odnosu na njega. Zabijanje glave pod sami monitor i drastični odlasci lijevo-desno mi nikad nisu bili jasni. Pa ne plešem pred njim, nego sjedim i radim.
Nemoj me krivo shvatiti, kutevi gledanja na TN matricama su zbilja (relativno) slabi, ali ovo danas je odlično naspram situacije od prije par godina, te se da najnormalnije i bez problema na njima raditi bez većih gubitaka u kvaliteti prikaza. Napredak je ogroman.
Ukratko, svak uzima monitor prema svojim preferencijama. Kome smetaju kutevi, taj neće ni pogledati neki od modela s TN matricom, kome ne, vjerojatno bi ih svaki noviji trebao zadovoljiti.
__________________

Artistar je offline   Reply With Quote