View Single Post
Staro 02.11.2021., 19:53   #4852
simmeone_1
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 40
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Imamo podforum problemi, bilo hardverski bilo softverski. Bolje da si tamo postao.
Imas i tonu nepotrebnog koda u postu, valjda si od negdje c/p radio.


Tekst sam tipkao u wordu, kopirao i pejstao tu u forum. Nije mi jasno kako se nešto moglo prikačiti u tom postupku.

Da pošaljem tekst o ovom problemu u podforum Problemi? Može li se onda ovi moji postovi tu izbrisati? Volio bi kad bi veći broj ljudi vidio o čemu se radi. Vjerujem da će netko shvatiti u čemu je problem ili je imao sličan slučaj...



Ako sam dobro skuzio, windowse nisi dizao na novo na nvme disk? Koji je ssd tocno?

Točno, NVMe (Kingston 1TB) mi ne služi kao disk za windowse nego kao disk za podatke, Imam još 2 diska u PC-u: 2,5" SSD Kingston 120 GB, star oko 3,5 godine na kojem je operativni sustav i HDD WD od 1 TB star 3.5g također za podatke. Kad bolje promislim, problemi sa slikom i zvukom primjećujem kad pokrenem nešto na HDD-u ali ako se ne varam, to sam osjetio i kad sam pokretao sa NVMe diska.

Softwareom "Kingston SSD manager" sam analizirao oba SSD-a i za 2.5 inchni (na kojem je operativni sustav) SSD wealth indicator je na 77%, tj. sve stavke su na 100% osim temperatura koja je na 75%.

SSD wealth indicator NVMe diska je na 100%. Za oba diska postoji opcija updatea firmwarea. Bi li to trebao napraviti?
simmeone_1 je offline   Reply With Quote