View Single Post
Staro 04.08.2006., 21:04   #33
Crash
Premium
Moj komp
 
Crash's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Split
Postovi: 827
Kao i sta sam obeca ide kratak sadrzaj "Identity" i "Otok". :

Identity

Sadrzaj:

Radnja pocinje ovako. Glavni glumac filma (oprostite mi nemogu se sitit kako se zove) putuje s autom po kisi, tj. oluji. I tako putujuci preko radija slusa da su sve ceste zatvorene radi oluje. Putujuci tako obilaznim puteljcima dolazi do "misterijoznog" motela i tu svrati na pice. Medjutim tu dolaze i drugi putnici sto su zalutali zbog oluje. I tako oni pricaju i nakon nekog vremena se dogodi prvo ubojstvo, pa drugo itd.. Medjutim nema nikakvih dokaza tko je ubojica i onda pocnu sumnjati jedni na druge. Vidjecete kroz film da se pojavljuju scene kod nekog psihijatra gdje ispituju nekog covika. Na kraju ispada da je taj covik, koji ima telepatske moci,a inace je umo bolesnik, koji stvara kroz svoje iluzije stvarnost i telepatskim mocima potice te ljude iz motela da ubijaju jedni druge. To bi ukratko bilo to!

Otok

Sadrzaj:

Film pocinje tako da je kao zemlja zagadjena i ta postoji jedino mjesto na zemlji koje nije zagadjeno a to je taj takozvani otok. I sad vidite mnostvo ljudi u jedno zgradi koji non stop ispituju zasto se ovdje nalaze a oni im odgovaraju (mislim pod tim nadlezni) da je zemlja zagadjena tj. atmosfera i da je jedino mjesto na zemlji koje nije zagadjeno taj otok. A oni, mislim ti ljudi imaju usadjeno pamcenje i niceg se ne sjecaju osim boravka u toj zgradi iliti kupoli. Oni bi igrali lutriju i ko dobije ide na taj otok. Jednom oni spaze (tj. glavni glumac) leptira kako dolazi iz takozvanog zagadjenog svijeta u tu zgradu. Tu nastaju sumnje. I sad tu se jos dosta dogadja, da vam sad sve ne pricam. Medjutim oni su zapravo klonovi stvarnih ljudi iz vanjskog svijeta koji su klonirani da ako njima treba neki organ,tj. otkaze da uzmu od njih. A sto se tice otoka to su bile samo "patke", zapravo je njihovim vlasnicima trebali njihovi organi, pa su ih tako namamnjivali u smrt. To bi ukratko bilo to!

: goood :
Crash je offline   Reply With Quote