View Single Post
Staro 10.02.2018., 11:05   #117
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ti se sjećaš vozačke postave koja je vozila u McLarenu 2013? I inputi sa testiranja njih dvojice su vjerujem bili vrlo plodni. Također, vozačka postava 2014 je isto bila zakurac.

Ne, za 2013 su si sami krivi. Tu je i krenulo nizbrdo. Otišao je Hamilton, na odlasku je bio i Vodafone i support mečkin je prestao postojati jer je EnRon objavio da kreće u avanturu sa Hondom.

Vidjeti ćemo kako i što će biti sa Hondom. Mislim da će Toro Rosso biti poslijednja momčad prvenstva. Citiraj me na kraju sezone slobodno

2014 Renault je radio za Red Bull. Mercedes nije radio za McLaren. To je bitna razlika. Red Bull je počivao na dobrim temeljima, McLaren je bio na razjebanim. Tako da to nije to baš bilo kako ti misliš, zamah čarobnim štapićem i eto sve se u Red Bullu popravilo... ne ulazim u to da Red Bull ima malo drugačije ustrojenu momcad. McLaren je ovisio o samovolji jedne osobe koja je pred kraj uglavnom donosila loše odluke.

Osobno mislim da ove godine Hamilton osvaja svoj 5.naslov. Kmettel će završtiti opet 2. Ferrari će ispušiti WDC zbog Raikkonena dok bi im kroz sezonu svima račune mogli pomrstiti Max, Ricc i Alonso.

@Roso
Pa da lakše su mi pale 2002 i 2004 nego ovo kaj su napravili Red Mulj i Mečka zadnjih 8 godina... umjetno, sterilno, instantno, kako momčadi tako i njihovi navijači. Odjednom poplava Red Bull navijača 2010 koji recimo 2008 nisu ni znali da ta momčad na gridu uopće postoji.
A borba Ferrarija i McLarena za vrh ili dajbože Williamsa, ne tako skoro ako i ikada.

Sent from Mobara

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 10.02.2018. u 11:24.
Brko je offline   Reply With Quote