Tema: Dobra klima
View Single Post
Staro 27.04.2008., 19:57   #115
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor prljavi bluzer Pregled postova
Dobrodošao među zakone u relativno civiliziranim zemljama. U centrima većih gradova po Italiji, Njemačkoj(bar što sam vidio) jako rijetko ćeš vidjeti klime pobacane bez nekog reda po fasadama, tende različitih boja, veš po ulicama i sl.

Ako već moraju biti na fasadi, svi ih imaju na istoj poziciji i stavlja se oplata duž cijele visine zgrade.

Što je fine with me, samo što je to stvar koja se teško kontrolira i izvodi. No recimo, veseli me što će staru šibensku jezgru primjera radi, očistiti od veševa nad ulicom, klima koje kapaju po glavama, degeneričnih reklama i sl.
Da al jesi ti svijestan na sto ce se to svesti u zagrebu?

Niti sam u centru niti sam u gradskoj jezgri, al ako imam klimu napred na BALKONU (sva sreca nemam, nego je sastrane) moji bi susjedi stalno zivkali murju jer im tobože smeta (jalni jer nemaju) i to je kurac. To je ko sa inspekcijama. Susjed si ureduje potkrovlje (pazi potkrovlje postojece) i glupa retardirana susjeda mu naruci inspekciju. ne zato sto joj smeta, nego zato sto je ljubomorna jer nema love da sebi uredi...

Za ves se slazem da nemre visit nasred trga bana jelacica, isto i za klime, al ak to misle prvodoit na malešnici / španskom u zgradama - sretno.
Fleks je offline   Reply With Quote