Tema: T-Mobile
View Single Post
Staro 11.06.2012., 13:42   #106
W.Digital
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: SB
Postovi: 173
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Ti si onaj kaj trolla jel? O da....

Rasprava je tu jel je vezano uz T-Mobile pretplatu kao što naziv teme i govori....i kako znaš da neće napravit oni ono što drugi teleoperateri neće?

Drž se "nestabilnog" androida i teme za nogomet boga ti...
Nemoj ti meni govoriti šta ću ja pisati nego se bolje malo informiraj o dotičnoj temi.

Tamo negdje u nekom tmobile pdf-u o uvjetima korištenja je netko nešto napisao i odma se svi uzbunili kao da to stupa na snagu sutra.
Niti se zna kad će to biti, niti se zna hoće li uopće biti ikakavih zabrana, ali važno da se flejma po forumima.

Evo ti quote čovjeka iz tmobilea:
Citiraj:
Isprike na pogrešnoj formulaciji u specifikaiji EXTRA Total+ tarifa, promijenili smo tu stavku. Dakle, HT samo zadržava pravo na promijene što se VoIP i MoIP usluga tiče, što ne znači da ćemo to pravo i iskoristiti. Uglavnom, svi naši korisnici će biti na vrijeme obaviješteni o promjenama - ako ih uopće i bude.
Još jednom napominjemo kako je prilikom objave pravilnika došlo do pogreške u formulaciji, te nije riječ o uvođenju zabrane s 31. siječnjem već o mogućnosti uvođenja zabrane najranije od 31. siječnja 2013. Pogreška je već ispravljena što možete provjeriti na http://www.t-mobile.hr/2/extra-tarife-plus.asp.
Tako da, jedino tvoji postovi mogu biti trolanje pošto pišeš o nečemu što niti je snazi niti će ko zna kada biti.
W.Digital je offline   Reply With Quote