View Single Post
Staro 25.05.2018., 16:29   #375
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
carls ce te kostati 1500kn


za te novce nadjes platno i u hr ili s amazon ebay itd... sve je to vrlo slicno u nekom rangu tako 2-3k kn... ja sam izmijenjao par platna... od 106' bijelo, pa 106" blago sivo (cak mi je to i favorit), pa carls ALR u 133" u samogradnji (najebao se ko zadnji idiot dok sam pronasao ravne letve, pa kutnike, sarafe, klamarica, pa zovi prijatelja da pomogne jer sam nema sanse, pa mjeti izmjeravaj, pa izmisljaj kako to govno ogromno ucvrstit na zid... NIKAD VISE a inace sam u stolariji odrastao i sa drvetom sam na ti.



pa sam sada na 120" bijelo opet.



jedino sto me privlacilo kod ALR-a je vise "inky" crna, ali je previse kompromisa sa tim platnom. Hot spotting, bijela je nekako sivo/srebrna... black crush... gubitak detalja u sjeni... ali je kontrast brutalno bio pojacan... ali recimo gledas crnca nekog, i faca umjesto da bude jel smedjo/crna, onda bude smedjo sivkasta...



jedino sto bih jos napravio je posto imam jos uvijek taj okvir za 135" je uzet od carls njihov novi 4k bijeli materijal. Mislim da bi to bilo to onda. Malo mi fali dijagonale sada kod gledanja filmova.. za serije je taman 120"
Gabre je offline   Reply With Quote