View Single Post
Staro 07.02.2018., 09:24   #12
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
Mene pitaš ili općenito? Ja sam osobno imao ovih situacija, roba na firmu kupljena, pa kasnije reklamirano...i to je prošlo ok. E sad, jel to pravno ispravno ili nije, jel se to smije ili ne - u to ne ulazim, niti me realno ni ne zanima. Garanciju sam ostvario i iskreno, to mi je jedino bitno...I da, u slučajevima kada sam ja bio u situaciji da je moj kupac trebao reklamirati u garantnom roku - ja sam to rješavao. Doslovno mi je čovjek donio komponentu, ja sam to dalje rješavao sa servisom, baš zbog toga jer je račun bio na pravnu osobu koju sam ja predstavljao.
+1

Lani sam kupio takav SSD i prodao GTX 1070 (u roku od 2 minute)... jednostavno kojima to smeta, to neka ne gledaju i sve 5. Popust zbog toga neće dobiti, barem ne kod mene Ima nas kojima to ne prectavlja problem ni kupiti a tako ni prodati.

Ljudi se svakako snalaze u nabavci hardvera. Dok nitko nikog nije zavaljao, ne treba se grčiti. Svaka kupovina prectavlja rizik, i ona sa računima i garancijom. Treba se samo sjetiti orginal računa iz Linska na WD Caviar Black diskove

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote