View Single Post
Staro 05.04.2002., 13:12   #1
sbp
PC Ekspert
 
Datum registracije: Sep 2000
Postovi: 377
J*beni Coolermaster

P*#@#*zda mu m$#@@terina,

CIto sam na netu da su dobri, a jeftini novi p4 cooleri od Coolermaster-a...

I fino ja to kupim (fakat jeftino), a ono, govno po*rano, kvalitete 'clipping' mehanizma NEMA.

Odnosno, stavim ja HSF na plocu, krenem 'stiskat' po 'nozicama', i prva nozica se IZVIJE (Jer je plastika turbo-mekana), al nekak sjedne, a druga nozica se izvije tolko da se neda vise 'zaclippat'.
E sad, ja popizdim, izvadim tu drugu nozicu, i pokusam ju nekak vratit u prvobitni polozaj, i naravno, ona pukne...

I mos se je*at. Probo sam ucvrstit HSF s oridzidzi Intelovim clipping mehanizmom, no naravno, ne odgovara (Skoro sam od silnog bijesa i to slomio).

Meni se neda je*at s RMA (Vracanjem doticnog) jerbo je kosto sam 17 Eura, a moram vracat postom jer sam kupio istog u onlajn shop-u, nego jel ima kakav drugi nacin da se clippa heatsink na 478 p4 ploce (Da ste vidli nekaj na net-u)...

Zivili sarafi, njih se bar nemre strgat kolko got sjebano bilo nekaj namontirat/odmontirat...A i sama ideja tog 'clipping-a' je sugava..

P.S. Poznat sam inace da sam JAKO pimplav kad se nekaj treba stavljat u stroj, i da JAKO pazim dok bilo kaj upikavam/vadim u/iz stroj(a)...Tak da ovo nije bilo zbog mog karaktera :P
sbp je offline   Reply With Quote