View Single Post
Staro 31.07.2019., 17:51   #398
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,940
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Ne konstatiraš ali konstatiraš, jer zašto uopće pričaš o varanju i lošim proizvodima? Čemu to?
Ne mogu oni nikoga varati, to nije cigo na nekoj tržnici, to je legalna i registrirana trgovina, oni imaju svoje obveze, a ti imaš svoja prava.
Pričati o "lošim proizvodima" je također bespredmetno raspravljati jer imaš jamstvo za svaki prodan proizvod.
Ipak ne konstatiram, pročitaj ponovno. Moj komentar je bio generičke prirode, dakle ukoliko bilo koja firma radi loše onda nije bitno koliko ljudi zapošljava, loše firme rade štetu jer ta lova koju okreću od negdje mora doći.

Je li hangar loša firma ili nije ja ne znam. Po raznim komentarima koji se naokolo mogu pročitati baš i nije bila bajna. Nisu li oni imali deal sa državom za isporuku tableta (bez wirelessa, ako se dobro sjećam štorije) u škole? Vjerujem da je bila javna nabava, da je sve bilo transparentno i po špagi. Kao i ostale stvari koje se dešavaju u našem školstvu i zdravstvu. Slijepo vjerujem kako se "besplatne" knjige nabavljaju po najnižim mogućim cijenema, s maržama koje gravitiraju prema nuli kao što i jeftine lijekove nabaljamo.

E, TO je hr priča od koje proljev prijeti.
mkey je online