Tema: Automobili
View Single Post
Staro 25.01.2018., 20:58   #33810
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Ne znam gdje da postavim pitanje pa cu u ovoj temi.

Idem danas parkirati na Lidlov parking u Slavonskom Brodu i kako nema mjesta na parkingu,vidi ima uz rinzol i gledam gdje cu parkirati i zaustavim se jer vidim neki deda sa Golf jedinicom mrda i krece naprijed-nazad i odjednom svom snagom udari Audi A4 model tamo negdje 2012.,napravi bome dobrano vidljivo ostecenje i 2-3 udubljenja i napravi kiseli smijeh i mrtav hladan parkira 3 mjesta dalje od njega,niti je covjeku ostavio kakve podatke niti je pogledao kakvo je ostecenje napravio,a napravio je sigurno +300 eura stete na braniku.

I sad u kakvoj sam guzvi bio kao i svatko,ostavim na papiru poruku da sam vidio da mu je taj i taj automobil tih i tih registracijskih oznaka ostetio branik i zaboravim ostaviti svoj broj mobitela i sad ne znam,pomogao bi covjeku ako bude trebao svjedok na sudu ili ne znam sta jer samo sebe zamisljam da uzmem auto na kredit 10-15 tisuca eura i ne platim prvu ratu jos i tako mi neki mumificirani walker napravi stetu od 300 eura,pojeo bi se ziv,a ne znas ni tko je ni kada itd.

Da li otici na policiju,da li u osiguranje neko ili nemam pojma sta uraditi jer mi sad bed sto sam broj mobitela zaboravio ostaviti ako mu zatreba ili ce to uspjeti rijesiti sa policijom na temelju registracije ?

Crveni Audi A4 ZG tablica u Slavonskom Brodu,ako netko zna neka cimne u PP.

Zadnje izmijenjeno od: blava. 25.01.2018. u 21:03.
blava je offline   Reply With Quote