Tema: Automobili
View Single Post
Staro 24.01.2018., 20:07   #33794
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Totalno random.

Dal netko (osiguranje, HAC, država, općina) nadoknađuje štetu na autu ako udariš životinju? I što ako postoji/ne postoji znak za oprez na životinje (kao na Slavonskoj, recimo)?

Prije koji mjesec sam vozio u lijevoj traci na autoputu 130km/h, preticao sam auto koji je vozio oko 110km/h u desnoj. Taman kako sam se bio prebacio u tu lijevu traku, osvijetlio sam psa koji je krenuo pretrčavat trake s lijeva na desno, ja sam ga fulao za metar-dva, ali je na njega naletio lik u desnoj traci (nakon što se skoro zabio u mene jer je panično kočio). Ostao je bez branika, a od psa je napravio kašu.
prije par godina mi se na autocesti zabio fazan u sajbu i naravno sajba je pukla. ulaskom na autocestu osiguran si u sirini autoceste i visini ako se ne varam od 3m. izasla policija (to je bilo kod SB) kontaktirali hac i zena nam nedvosmisleno rekla "mozete poslati stogod zelite, nitko nikad nije dobio necete ni vi"
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote