View Single Post
Staro 12.12.2015., 21:56   #46
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Sphere Pregled postova
Mika
Ne kuizim tvoje stanje svijeti, stavljas linkove di je i5 bolji, i onda tvrdis da ide na FX-a, ovo za Witchera nije reprezentno zato jer je poznato da u toj igri CPU uopce i nema svrhu, cak i slabiji procesori na njemu drze gtx 980 bez bottlenecka.
Nevidim zato bi mu FX trajao 5-6 godina a i5 nebi, samo sipaš bisere bezveze

Hawker
O kojih ti par naslova pricas, pa 90 posto igri ne koristi vise od 4 jezgre, cak ni sve 4 ne koristi po pravo, nema naznaka ni da ce koristiti, posto sa DX 12 dolazi reduciranje CPU usagea.
Nađi mi 5 naslova di je FX bolji od i5, a ja cu tebi 50 di nije... jednostavno tvoje tvrdnje se kose sa zakonima svemira po ko zna koji put kada dizes te FXove u nebo.
Ni ja ne kuzim te kultove obožavanja nekog hardwerea ovdje na forumu.
Po tisućiti puta,intel je bolji proc ali je i znacajno skuplji,tako da svatko uzme sto mu drago.Fx 8xxx ce dobro odraditi posao za 95%korisnika,ali novi inteli i5 i i7 budu generalno brzi,ali je razlika uočljiva prosjećnom korisniku kao i kod ssd-a,samo na benchu.Pa zadnji proc je amd izdao 2011.godine,ne?Ova vishera je samo ispolirani buldozer,tako da nije neko cudo od proca,ali je best buy danas.Ja budem uzeo fx-a,ali da je intel bolji,je.
I ne treba vise o tome.Ovo pozivanje na razlicite testove mi je bezveze.Naravno da ce svatko testirati svog favorita s programima koje ovaj bolje odraduje,kao i kod grafickih,gdje jedna 7770 na testu nadmasi puno jace nvidia kartice jer se vrte igre koje pasu amdu,i obratno.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote