View Single Post
Staro 12.12.2015., 20:57   #35
MikaHR
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,264
Citiraj:
Autor Sphere Pregled postova
Mika
Ne kuizim tvoje stanje svijeti, stavljas linkove di je i5 bolji, i onda tvrdis da ide na FX-a, ovo za Witchera nije reprezentno zato jer je poznato da u toj igri CPU uopce i nema svrhu, cak i slabiji procesori na njemu drze gtx 980 bez bottlenecka.
Nevidim zato bi mu FX trajao 5-6 godina a i5 nebi, samo sipaš bisere bezveze

Hawker
O kojih ti par naslova pricas, pa 90 posto igri ne koristi vise od 4 jezgre, cak ni sve 4 ne koristi po pravo, nema naznaka ni da ce koristiti, posto sa DX 12 dolazi reduciranje CPU usagea.
Nađi mi 5 naslova di je FX bolji od i5, a ja cu tebi 50 di nije... jednostavno tvoje tvrdnje se kose sa zakonima svemira po ko zna koji put kada dizes te FXove u nebo.
Stanje svijesti? Stanje svijesti je da netreba dati kune više nego što treba za CPU. Pogotovo ne za nešto u čemu će vidjeti tu i tamo pomak ak iskešira dodatinh 3k+ kuna za grafu. I to besmislemi pomak sa 145 na 160 FPS. Ili 125 na 140.

A i sam spominješ DX12 a pogledaj si rezultate Mantle-a. Pišljivi x4 se prilično dobro drži za svojih kusur $.

Tak da je ne znam koje je tvoje stanje svijesti.

Ionako sam rekao, ako mu se ne da OCati nek uzme Intela. A ako se hoće pozabaviti s time FXa (koji je i jeftiniji). I ne znam koja je to spika o "početnicima". Kolko ja znam svi su nekad bili početnici. Koje su to spike "e sad on je početnik pa mora na intela"?

Tak i tak s r7 250 netreba ništa OCati anyway.

I to je smiješno "Witcher nije reprezentativan jer 6300 radi bolje od i3 a FX-8350 i i5-k su isti kad TREBA CPU snage a samo i7 nije bottleneck za Titan X" Yeah right. kad pogledaš video do kraja se javi. Počeo di drobiti bezveze. pročitaj temu otpočetka, pa možda što napišeš i bude imalo smisla a ne upad "intel 1!!11!111!!!!!"

Radje nek spremi tih 200-300 Kn u kasicu za bolju grafu.

Zadnje izmijenjeno od: MikaHR. 12.12.2015. u 21:19.
MikaHR je offline   Reply With Quote