Tema: T-Mobile
View Single Post
Staro 01.12.2015., 09:20   #321
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor brodjo Pregled postova
Imam pretplatu kod HT-a i neki dan pređem onih 2 GB neta što imam u paketu. Nakon toga aktiviram instant internet opciju (35kn za 1GB po full brzini). I danas potrošim i taj 1GB, a frajeri odmah naplate još jedan za 35kn. Pisalo je u prvoj poruci da se automatski reaktivira taj paket, ali da ga mogu isključit krajem mjeseca. Fora je što je prije ta opcija funkcionirala da dobiješ 1GB za 35kn i kad to potrošiš ideš na spori net opet pa ako hoćeš idućih 1GB opet aktiviraš opciju.

I što je najbolje pošaljem poruku za deaktivaciju sad i dobijem odgovor da će biti deaktivirano nakon zadnjeg dana u mjesecu. Koji je onda način deaktiviranja te tarife prije kraja mjeseca ako ne želim da mi naplate automatski idući paket od 1GB po novih 35kn bez mog pristanka?
Prvu grešku koju si napravio je što nisi aktivirao 4G+ opciju ako ti je dostupna (a čini mi se da bi ti trebala biti dostupna jer vjerojatno imaš neku staru tarifu, nove tarife nemaju 2 Gb interneta ako se dobro sjećam). 4G+ ti daje 2 gb prometa za 30 kn.

Drugu grešku, ako si htio samo tih 1 gb potrošiti bez reaktiviranja, što nisi odmah nakon prve aktivacije poslao poruku za deaktiviranjem. Iskoristio bi tih 1 Gb do kraja i opcija se ne bi reaktivirala.

Moja preporuka, pošalji mail SZK na info@t.ht.hr i zamoli ih da ti "oproste" drugu aktivaciju. Vjerojatno to neće napraviti, ali APP.
Garro je offline   Reply With Quote