View Single Post
Staro 14.07.2020., 08:48   #35
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Da, sve te agencije odavno imaju pristup svemu, do te mjere da oni sami više ništa na prikupljaju i skladište, sve to rade, tj. su napravili oni koji moraju osigurati nesmetan pristup svojoj infrastrukturi.

Naravno, društvene mreže su cijelu stvar digle za nekoliko nivoa, pa se sad 10 - 15 godina kasnije, agencije smiju svima u facu, jer je veći dio njihovog posla - školski odrađen.
ovo pričaš na temelju svog bogatog agencijskog iskustva ili?

sve što znam je da je googleov algoritam za prepoznavanje kojem pomažemo kroz captchu već odavno pročitao sve skenirane knjige i dokumente, indeksirao sve kućne brojeve, semafore, aute, autobuse, brda, planine, motore i bicikle te da me sada ispituje o kišobranima što će ga reći da je sustav toliko moćan i velik da ga već odavno interesiraju pizdarije, a to je google i to radi javno... stoga ovo o čemu pričaš jednostavno ne drži vodu

iako sam jedan od onih što "nemaju što skrivati", to ne znači da se osjećam ugodno i da odobravam da tko zna tko i iz kojeg razloga indeksira moj život bez mog dopuštenja koristeći namjerno ostavljene rupe u sustavu
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline   Reply With Quote