View Single Post
Staro 01.08.2017., 16:37   #1752
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Ajd ti jasno napiši cijelo to iskustvo sa zvučnicima i o čemu se točno radi te priloži neke dokaze pa da vidimo cijeli slučaj.
Tu ti je i predstavnik trgovine pa da čujemo i njegovu stranu, ne bi me čudilo da i ti onda poslije editiraš postove...

Cijelo iskustvo je vec napisano pa potrazi.

A u kratkim crtama ti evo ovako opet:
Prodali otvorenu kutiju bez ambalaže sa ostecenim zvucnicima koje je netko koristio i vratio.
Iste sekunde doma otvorio i nazvo ih te kazu mi bahato: "ne mozemo mi nista ovdje jer to ste mogli vi napravit". (takav odgovor u jednoj Futuri neces dobit nikad)
Na to ja inzistiram da prodavac potvrdi pred sefom da je kutija bila otvorena jer sam s njim komentiro da je kutija otvorena kad sam preuzeo, no on nije niti pisnuo pred sefom.

Servis je zamjenio zvucnike i dali mi nove, necete vjerovati ovaj puta sa ambalažom dobio!?! , dodem doma i zgaseni zuje kao cvrčci....

Nosim ja nazad u servis jer sam ogorcen bio bahatisti samog protisa i uvaljivanjem koristenih i ostecenih zvucnika sa namjerom.


U servisu kazu to zujanje je za te Logitech zvucnike normalno (a ja moro gasit iz zida po noci jer se cuje iz kuhinje u sobu na 6 metara.)
I salju me direkt u protis.

Ja tako zapakirane od servisa nosim direkt u protis i kazem evo vam ih nazad a ja ocu novce.

Dvojica na šalteru otvaraju zvucnike i predamnom 10 minuta gledaju apsolutno svaki milimetar i subba i zvucnika i kablova i kontrolera, sve sve, kazu to je sve bez ostecenja i uredu, ja kazem dajte mi na papiru dokaz da ste pregledali i da nema ostecenja na sto su mi rekli da oni to ne prakticiraju i da samim tim sto su preuzeli se smatra da nema ostecenja.

Za koji sat na mail dobivam ovo :
Prilikom pregleda artikla uočeno je oštećenje subwoofera, masne mrlje, te isprepleteni kablovi.
Očito je da je uređaj korišten.
Te vam mi kao takvog ne možemo zamijeniti.

Uz to kontaktirali samo dobavljača te naveli kako se žalite na zujanje subwoofera, te su nas uputili na ovlašteni servis.
No zbog oštećenja oni mogu odbiti jamstvo."





(Kad sam ovu sliku s rukavicama i opis vidio umalo sam si kosu iscupo kao Izet Fazlinović jer dvojica prije koji sat ih maljali masnim rukama na salteru.)

Znaci prvo prodaju koristene i ostecene bez ambalaze , a zatim dobijem nove koji zuje i pregledaju ih i kasnije ih u Protisu oštete.

Koliko jasnije mogu napisati od ovoga?

Bas sam se tih par dana osjecao kao teska budala i zivcirao da mi to netko radi a ja u zivotu nikog za**bo nisam, te vise forumasa ovdje moze potvrdit sto su od mene kupovali dali su ista dobili bez ambalaze ili sa ikakvom najmanjom mrljicom jer sam teska picajzla za opremu.

Primjera radi u Futuri kasnije dobio novu zapecacenu grafu kojoj je tvornicki backplate bio ostecen , trebalo mi je tocno 5 minuta do future i nazad i jedan razgovor s kulturnim i razumnim ljudima kojima je kupac stvarno na prvom mjestu, da bih dobio novu istoga trena.



Pitam se dali account "panasonic" i "Protis" koristi ista osoba






Zadnje izmijenjeno od: Getriba94. 01.08.2017. u 16:48.
Getriba94 je offline   Reply With Quote