View Single Post
Staro 24.10.2014., 10:33   #175
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Daj čitaj ovo sad polakše, s malo uključenog razuma

Kaže da ima više prostora u Final Cutu...a rezolucija mu je na Best (retina) što se u smislu količine prostora na ekranu uopće ne razlikuje od običnog 27" iMaca (2560x1440), nego samo u gustoći piksela.
Nema problema s previewom 4k filma. Ako si ikad radio s video editing alatima, znaš što je RAM preview. Grafika, RAM i disk jedini utječu na video editing, ali očito i ekran ima neke supermoći kad je to sve brže i bolje

Fast, responsive performance and execution of filters and visual effects....u Photoshopu CC...daj me nemoj. To vrijedi za svako računalo danas.

You can also work with RAW files right out of your camera...
RAW file za 6D iznosi između 20 i 40 MB, bilo bi čudo da ne može raditi s RAW fileovima...
100% crop na toj rezoluciji, tko normalan to radi. Ako se bavi fotografijom, najveća fotka koju će ikad trebati isporučiti je 20x30 cm, a ako to itko ikad obrađuje sa 100% cropom, tog čovjeka želim upoznati.

Jedino u čemu je taj iMac drugačiji od svega danas je ekran. Sigurno je ugodno raditi na njemu, ali čitajući ovo imam osjećaj da ima supermoći.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote