View Single Post
Staro 27.01.2014., 13:48   #108
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor domina Pregled postova
No nemorate se provocirat.. niste mu vjerovali pa vas je zasipo hrpom informacija koje niste očekivali. Radije ga pitajte za savjet, a ne vodit ovakvu raspravu.
Nitko tu nikoga ne provocira.....isto tako nema riječi o nepovjerenju....čim je čovjek rekao čime se bavi smo dalje nastavili raspravu....budući da se u ovom trenutku ne bavim manageriranjem neznam što bih ga pitao....ako se jednom budem time htio baviti/imao prilike i volje defintivno cu ga pitati

Svaka rasprava ako je argumentirana je dobrodošla, nemoramo se i nećemo se uvijek u svemu složiti tako da neznam što misliš pod "ovakva rasprava" ali dobro nwm.....

Uglavnom da sumiram kao što sam napisao u jednom od prijašnjih postova čovjek ima ekspirijansa ali se ne slažem s njim u vezi pogleda na faks i to je to....



Apsolutan potpis

Citiraj:
Autor calypso Pregled postova
Da fax nije besplatan; kao sto je; puno manje ljudi bi studiralo, plan nastave bi bio puno prilagodjeniji gospodarskoj potraznji, gospodarski subjekti bi puno vise placali ekipu koja dolazi sa faxeva (zakon ponude i potraznje) te bi puno lakse bilo naci posao... A i opcenito, Hrvatska bi se malo izdigla iz ove zabokrecine u kojoj smo se nasli... Samo eto, ne bi me cudilo da me netko sad proglasi prokletim kapitalistom...
Master_Hrc je offline   Reply With Quote