View Single Post
Staro 08.04.2015., 20:51   #33
crazyy
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: rijeka
Postovi: 158
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Moguce da tamo izbacuje voip lozinke ali pod Broadband ne izbacuje lozinke nego su skrivene zvjezdicom a to je ono sto meni treba. Jel znas svoju lozinku za spajanje na internet ? Znas vraga... idi pa vidi...

Poanta je da se ti podatci mogu iscitati. Voip mi trenutno ne treba a niti ga mogu testirati dali izbacuje tamo lozinke ili ne jer telefon - nemam.

Imas 2 usera na routeru do koji se moze doc web suceljem.

Administrator - od Iskona - vidljiv

admin - unutar samog fw-a - nije vidljiv

Da se kreirati i novi user sa Administrator ovlastima ali ima manje ovlasti nego sam admin user.

Oba u web sucelju imaju iste postavke i mogucnosti i admin i Administrator kojem se daju Administrator prava ali samo admin moze otvoriti BusyBox

@ivanr fala na uvjeravanju da pokusam jos jednom

E sad idemo lagano dalje.... po root

ako je za njega sifra pohranjena u configu na isti (kriptiran) nacin kao i ostale sifre od adsl-a i login korisnika zasto u configu ne kopiras sifru od usera (korisnik za kojeg znas sifru) te je zamjenis sa tim skrivenim adminom te ako se s njim moze otvorit taj busybox te nekako doc do sistemskih fileova te nac kljuc kojim su kriptirani svi passwordi i te na taj nacin maksimalno pojednostavit otkljucavanje routera. ovo ce radit samo ako je onaj kriptiran tekst samo sifra a ne ako je to sifra + username tj da je povezana sa tim usernameom. nadam se da ste shvatili princip
crazyy je offline   Reply With Quote