View Single Post
Staro 03.02.2012., 13:44   #126
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 958
Slušaj ovu situaciju...dobro da sam pogledao ovu temu pa ću tu napisat moj doživljaj sa asus P5Q Deluxe.
Uglavnom prodavao ja ploču...zove čovjek da će uzet ploču...i sve dogovorimo gdje da je pokupi i ostavi novce.Uzeo on ploču i ni ne javi da ju je pokupio već se javi dva dana kasnije...šteta što nisam snimao razgovor..."da sam ja prevarant...da mi hebe majku...da će on mene naći gdje ja živim...da mu vraćam odma pare ili sam nahebo" !
Mislim se wtf ? Ploča ispravna i radila ko metak kod mene...ja ostao paf !
Kažem čovjeku da se smiri i objasni u čemu je problem...bla bla...ovo ono...uglavnom sve poštekano kako treba,mema ispravna,grafa ispravna,procesor ispravan...testirao on na drugom kompu,al jedino ploča ne radi !
Kažem da mi pročita točan naziv procesora...on ne zna šta ja njega pitam...ne zna!
Kaže da nazovem lika koji mu je prodao procesor.
I da nazovem ja dečka koji mu prodao procesor da mi da točan naziv...Pentium 524 3.06 ! Odem ja na cpu support list i vidim da nema niti jednog podržanog sa 533 fsb-a. Uglavnom lik mu to uvalio i testirao je taj procesor na svojoj staroj ploči,a nije htio stavit E7400 na moju ploču da vidi el ploča radi...konjuzina !
Onda sam nazvao majstora pa sam mu da svoje podatke i rekao da mi slučajno ne pobjegne kad mu dođem pred vrata po ploču. Izvinjavo mi se ko mali balonja kad ga mama isperlija...
Ajd sad daj komentar na ovo ? Dva jebivjetra koja nemaju pojma o kompovima pokupila pamet ovog svijeta...jedan me izvrijeđao,a drugi se izvlačio da nije on kriv što dotični gospodin kupio od njega procesor...retard !
Jbt kupi ploču da boli glava i onda stavi tu staru drlju od procesora na nju...čoban !
Uglavnom p5Q/pro/e/del ploča ne podržava 533 fsb procesore...
bixsy the king je offline   Reply With Quote