Tema: Dronovi
View Single Post
Staro 02.02.2020., 13:01   #66
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,000
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
aj nađi sliku jer me jako zanima...svi filmići sa YT gdje padaju dornovi (i skupi) samo odskoče od zemlje...

ovi naši zakoni se**u naveliko...prije će past bezvezna igračka od 500kn nego DJI.

nedavno sam se rego na onoj našoj stranici i za 5 minuta dobio dozvolu. nikakva pitanja kakav dron imam niti jesam li polagao kakav tečaj. mada nema ništa protv tečaja i dozvola u obliku osobne i sl pa ako te negdje zaustave i pitaju nek vide da ipak imam nešto položeno i da nisam blentavi user kojem je brzina i opasne akrobacije na pameti.
ovi koji snimaju vjenčanja sigurtno nemaju nikakave tečajeve nego što su sami naučili u svom dvorištu. ali to ih ne spriječava da lete iznad 100+ ljudi i još to debelo naplate.

Zaboravio sam na ovo, al bolje ikad nego nikad.






Naivno je misliti da je elektronika na tvom diđiaju x puta bolja nego na nekom drugom DIY dronu i da se to tebi nemože desiti. Ukucaj u google DJI naza flyaway

Dugo nisam imao dron, i sad razmišljam piknut minija, zaželio sam se malo letenja a neda mi se više sastavljati, paziti na baterije i ostalo.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote