View Single Post
Staro 16.09.2019., 09:23   #169
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor cyclone Pregled postova
takav mi je i plan, samo nisam siguran što sve trebam u startu, te koliko dobro radi kombinacija HA, conbee2 sa xiaomi senzorima i ostalim. svakako zelim izbjeci xiaomi/aqara gw zbog ovisnosti o njihovim serverima i tome

vidim da je @srale7 već pitao u ovoj temi za nekakav termostat za grijanje sa wifi modulom, je li to čemu i ima li neka bolja alternativa?



Ja sam kupio i instalirao ovaj termostat sa Alija i za sad sve radi odlično, iako ga relano nisam nesto ni koristio, jer jos nisu tempearture za grijanje.


Kako sam prije toga imao nadzbukni, trebalo je iskopat rupu u zidu i stavit odgovarajucu kutiju u zid.
Skinuo app sa GPlaya, pospojio i sve super radi, iako kazem, nisam to jos pravo testirao.
Jedino ga nisam uspio spojiti sa google assistantom, jednostavno ne mogu dodati taj acc u Google home app, taj brand nije na popisu. App za thermostat se zove "My smart thermostat".
Ima vrlo dobro rjesen Schedule, naravno ručni mod, iskreno nisam primjetio nikakv ozbiljniji nedostatak, sve u svemu odličan smart thermostat za 200 kn.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote