View Single Post
Staro 26.03.2007., 22:24   #37
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,332
Citiraj:
Autor mat Pregled postova
je MP je fakat ogroman. ali racunam da kad bi moja identicna konfa sluzila samo za MP da bi bilo oke.
Da je jbg .net...

Citiraj:
Autor mat Pregled postova
trenutno sam i dalje na BlueTwo defaultnom. igrao sam se malo sa skinovima ali mi je tlaka za svaki skin c/p fajlova od pluginsa raditi. ionako se sad i dalje vrti testno samo na Branimiru. kad uspostavim Sve-mira onda ce to jos finije ici.
Ja sam na Dragon i sviđa mi se, ima i boljih ali su prezahtjevni. Eh, kad je Vanessa odustala od 3DMP (duga priča, potraži screen shotove), to je bio design.

Citiraj:
Autor mat Pregled postova
btw, Lacy, jel mislis da postoji jos koji site tipa phazer.info ali koji ima opise serija filmova i serija? kad odem na site vidim da ima i on, ali to se ne povlaci u xml. to mi je zao jer eto, kad je vec do ove mjere savrsenstva doslo, bilo bi ljepo da bude jos i to
To i mene zanima, jer MP podržava opise i većina skinova ima prostor za to na OSD-u. Recimo možeš update za neki film (desni klik na film pa IMDB) i onda imaš taj opis sa slikom kad digneš OSD.

Citiraj:
Autor mat Pregled postova
btw evo bas sad dok pisem mi je apdejtao xml meni je namjesten na svaka 2h, kako vama'
Ja ga pokrenem ručno kad se sjetim ili vidim da mi fali opisa. Mana je što nakon update više nema prošlih podataka. A i mislim da je uzaludno tako često jer TV kuće većinom ne osvježavaju web na vrijeme, a ni za phazer nisam gledao da li radi na dnevnoj bazi ili češće.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote