View Single Post
Staro 03.02.2012., 15:54   #11
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor Romano.Cule Pregled postova
Pa napisao sam vam.Portio amex 6 rata preko payway-a bez ikakve naknade.Mozete uzeti u HG-Spotu,Linksu na potrosacki kredit na master,visu od 3-60 rata ,kako vam pase. Sto se tice testova,nema potrebe da ponavljam iz supljeg u prazno.Svi navedeni testovi u linkovima su vjerodostojni,posto imam i7 2600k na 4.4 Ghz.

Ok. Mislio sam da je dio placen u kesu a ostatak na Amex. To me zanimalo, kako, koja cifra je na racunu itd. Ja ak kupujem na rate uzimam na Maestro. Ne nema nikakvih kamata u banci i tretira se kao kes u nekim ducanima. Mislim da se u Linksu od nedavno moze placat tako, dio kes, dio rate na Maestro i ostale kreditne kartice.

Mislav_OS;
Da mi sad dode u ruke, vjerojatno nece jer me ne privlaci, sigurno bi imala Accelero Extreme gore ako ne i Spiftirea (imam jos i T-Rad2 za svaki slucaj i mozda jos koji stari Zalman). To je 100%. Taktove ne diram kad nema potrebe, vise iz nekog gusta tu i tamo. I moja 580 se kloka ko divlja, za jednu 580, pa cijelo vrijeme radi na ref. taktu. Cak ni u BF3 nema potrebe dizat takt u 1080p, 4xaa.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 03.02.2012. u 16:10.
MAGARAC je offline   Reply With Quote