View Single Post
Staro 27.01.2020., 13:33   #413
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Meni su zasad najdraži Co-Ops i to Headhunter, prva misija. Game traje i to mi se sviđa.
Zadnji par puta experimentiram sa 2x Sniper, Random Ammo + 33% faster recharge (role), a rolu uzmem onog što ima jaču municiju.
Sa time mi se recharga ta opcija doslovno svake 2 minute i osim meni pomaže cijelom timu. Ja sa snajperom sam udaljen od ostale trojice 200-500 metara i skidam botove iz daljine i tako radim support. Na kraju završim s najviše killova a niti ne uđem u battle. Obavezno zemem Jagg-a gdje jednom umrem (kad ostane zadnji onaj hack) i spawnam se na stadion i na zadnjem dijelu ga aktiviram i zrokam tenkove i sve heliće sa vrha stadiona. Ovi završe hack dođe naš helić, izađim iz Jagga i padobranom uletim u helić i WIN.

Nadalje, u multiplayeru svi ti razni modovi su mi prekratki. Valjda sam navikao na CSGO i matcheve po 30-45 min. Da, kemperi idu na živce, pogotovo kad ih imaš u timu, a mod je Kill Confirmed, pa đaba njemu killovi kad izgubimo na kraju.

Jako mi se sviđa Hardcore i u zadnjih par dana samo njega igram. No hud, 1 hit-kill i izuzetno mi je zanimljivo. Baš sam se počeo igrat s Perkovima, gdje sam isključio Kill Strike i koristim npr 3 standardna perka, + 4 nakon 1 kill, 5 nakon 3, 6 nakon 5 killova.

I onda skupim par kilova i trčim po mapi ko munja, bez da ispustim zvukove koraka i samo ih rokam :-D

Nisam uspio naći cijelu mapu na netu, brijem da je nema. Ovdje nema prvog dijela, na kojem se više-manje s popnem na krov 2. kuće (one između hangara i prve zgrade (one koja dolje ima onaj bar)) i onda od tamo pometem sve s hangara, pa Jagga i ostale kad misija krene na drugu stranu.



Tu se vidi, nakon toga zauzmem poziciju 1 gdje rokam sve kod stadiona, i onda se prebacim na 2 iza mosta i rokam. Nemam brige za Ammo, jer random dobijem, + svake 2 minute kad aktiviram onaj jači "šenžer" dobijem puni šenžer bez reloada. Završim i do 200 kilova. Nakon 2, više manje poginem namjerno, spawnam se na stadionu i tu završim s Jaggom. Meni zabavno :-D
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 27.01.2020. u 14:06.
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote