View Single Post
Staro 13.03.2024., 23:12   #8954
neverin
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Istra
Postovi: 214
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Kužim, mislim da sam tako trgovao na KuCoin-u što je valjda defaultna opcija tamo pa sam imao taj nekakav "Limit" koji je bio tipa 0.2 USDT-a, ali nikad nisam skužio što to točno znači, ali pretpostavljam da je to kao "osiguranje" koliko ću ići gore ili dolje od trenutne cijene koju ću zadati u narudžbi?

Znalo mi se dogoditi na KuCoin-u ako mi je taj Limit pre malen da mi narudžbe (za npr. prodaju) ostanu u "open" statusu što znači valjda da nitko u tom trenutku nije radio narudžbu za kupovinu po toj cijeni + taj limit.

Jesam li dobro razumio?
Pretpostavljam da si koristio neku napredniju opciju ordera jer ovakve probleme ne bi mogao imati sa jednostavnim. KuCoin ima 7 vrsta ordera samo za spot market ali samo prva 2 (Limit i Market) su uobičajena, svima razumljiva i ista na svim mjenjačnicama. Najbolje se samo njih držati jer ostale nije tako lako shvatiti kako se možda čini, i uglavnom nema ni potrebe za njima.
KuCoin ima puno coina koje Binance nema ali i visoke fee-jeve baš za te neke coine. Top i ClassA coini imaju spot fee 0,1%, a ClassB i ClassC 0,2% i 0,3% a to je puno.
Binance je genaralno bolji sa fee-jevima, i ne znam da postoje nekakvi Lite i Pro Binance.
neverin je offline   Reply With Quote