View Single Post
Staro 12.03.2024., 00:08   #8941
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,162
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Ekipa gdje vi kupujete/držite kripto, koristi li itko od vas iskusnijih uopće Binance/Coinbase/Crypto.com itd?

Npr. Crypto.com, brdo nekih nelogičnih stvari mi se događa tipa da kupim neki coin za 1000€ i idem ga prodat dok se cijena ni centa nije promijenila gubim tipa 50-100€, drugo prikazuje mi jedan balance, a kad idem prodati prikazuje mi da ću dobiti dosta manje od tog balance-a, treće, kad i prodam neki coin kasnije na transakcijama vidim da je cijena po kojoj je prodano puno manja nego što je bila u to vrijeme.. znam da postoji logično objašnjenje za to i da nešto krivo radim, ali ima li netko volje objasniti zašto dolazi do ovoga?

Također, ako bi htio isplativije kupovati/prodavati i maknuti se od tih mjenjačnica, što koristiti? Ako imate kakvog materijala za gledanje/čitanje u vezi ovoga slobodno postajte.
Mislim da je netko spominjao već za CDC, ako prodaješ u glavnom appu, ima veliki spread, pa se više gubi nego ako prodaješ na CDC Exchange. Prebacivanje crypta sa glavnog appa na Exchange je besplatno, pa tamo prodaš kao na bilo kojoj drugoj mjenjačnici.
__________________
PSN Steam
d0X je online   Reply With Quote