View Single Post
Staro 15.01.2017., 20:22   #264
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Nadalje, SIP je budalastina koju ionako drzim iskljucenom, jer za bilo sta na macu treba ti admin password, a SIP jednostavno onemogucuje da se mijenjaju sys fajlovi, pa mi neke aplikacije ne rade ako je SIP ukljucen (xtrafinder npr.).
Možeš to i ovako riješiti:

Citiraj:
System Integrity Protection enabled (Custom Configuration).

Configuration:
Apple Internal: disabled
Kext Signing: disabled
Filesystem Protections: disabled
Debugging Restrictions: enabled
DTrace Restrictions: enabled
NVRAM Protections: enabled
BaseSystem Verification: enabled
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
No problem je sto apple generalno zaboli za mac neka stvar. Kao i za macOS. I to je sve ocitije iz dana u dan. Ocekujem da ce za 5+ godina macOS postati malo naprednija verzija iOS-a, i to je to. Ukratko, ogranicena glupost
Nažalost, to je istina, Mac i macOS su im zadnja rupa na svirali, Ja uređaji im mlate lovu i to im je jedini prioritet. Zadnjih 4-5 godina OSX i sad macOS su praktički ostali isti, s manjim i marginalnim promjenanama i novim funkcijama. Koje se opet uglavnom odnose na Ja uređaje i komunikaciju/integraciju/sinhronizaciju s njima.

Ipak se nadam da neće spojit OSove u jedan. Da su htjeli to su zapravo već odavno mogli. MS je probao obrnutim putem (PC to mobile) i ispalo je sranje.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote