View Single Post
Staro 27.04.2015., 16:31   #19
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
Citiraj:
Autor stripY83 Pregled postova
Coolermaster 534.....ima 1 vent sprijeda za upuh i jedan iza za ispuh...
c534 aka centurion?
534 kucica koju sam ja koristia po defaultu je imala bocni i straznji vent ugraden. bocna stranica je bila perforirana s onim shark like usisnim prorezima i rupicastim otvorima za izvlacenje toplog zraka s top mounted ventilatora na cpu coolerima.

bojim se da tvoja hardverska 'arhitektura' iz potpisa po pitanju termalne disipacije visestruko nadmasuje njegove mogucnosti ventiliranja...radi se o potpuno zastarjelom konceptu mid towera s 5 5'25 utora i kriticno lose pozicioniranom fiksnom 3'5 kavezu jer je obzirom na polozaj pci x16 slota ugradnja dugackih kartica skoro pa nemoguca misija (meni je npr 260gtx skoro dirala kavez), a i kad uspije, tad nema sanse da se iskoriste oba 3'5 slota.

slazem se da je vadenje pomicnog 3'5 kaveza najbolje rjesenje s rashladnog aspekta, a obzirom da imas diskovlja, kao logicni izbor se namece ugradnja nekakvog 5'25->3'5 adaptera, no time gubis jedinu sigurnu zonu za skrivanje kabela, jer je cable management na tom kucistu doslovno nepostojeci.


zbilja steta sto je 534-ku pojelo vrijeme, realno je optimum za nekakav conroe, 7600 gt i 1 disk, ali konstrukcija je zbilja robusna, bocne stranice meni ulivaju vise povjerenja nego ove na defineu....
flyer1 je offline   Reply With Quote