View Single Post
Staro 12.02.2018., 23:24   #13
lomba100
Troogdooor!!!
 
lomba100's Avatar
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 34
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Okej... mozda previse gledam Star Trek pa me puca Vulkanska logika no mozda da recenzent pogleda koju epizodu isto prije ovakvih izjava i zakljucaka ?

Od kada to molim ljepo u isti kos ide HTPC, Vruce, Igranje ?!?
Ovaj proc je za sve samo ne za htpc sa takvim temperaturama a deklariran je na skromnih 65W ? Tu netko opasno laze iz tabora amd-a....

Dobar je, grafika je isto OK ali ako pripadajuci cooler nije u stanju to drzati ispod nekih 70/75C pri tome da je testirano vanka raskupusano
bez kucista, onda koji vrazji htpc i igranje jos da je to u bilo kojem kucistu a ne nekoj kutiji sibica ?

91C vanka na stolu ?!? Hebate pa Prescott je hladniji bio, u kucistu sa stock coolerom.
HTPC surfenzi/jubito/x265 plejer mislim da je odlično rješenje. Pogotovo uz tako nizak cpu/gpu load pri dekodiranju. Vjerojatno bi i temperature bile milina.

Gajming (opet na HTPC) da, ali uz neku 1050ti ili jače. Naravno i bolji hladnjak.

Mislim da bi čak i 2200G bio odličan za nekakav nezahtjevan NAS. Nezahtjevan kao: Unraid, par VM-ova, dockera, bez transkodinga (iako možda i ne bi bio problem par strimova), poneko reenkodiranje itd...
Čini mi se da dosta više daje od Intela trojke.
lomba100 je offline   Reply With Quote