View Single Post
Staro 08.02.2017., 12:40   #3
ITStig
Registered User
Moj komp
 
ITStig's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 21
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Nisam bas siguran za H115i, jer ako vec kupujes ML ventove mozes ustedit novce i uzeti neki jeftiniji a opet kvalitetan AIO poput Arctic Cooling Liquid Freezer 240 koji kosta prakticki 50% cijene jednog H115i... Uz AC Frizera uzmes 2x 120mm ML venta jer se radi o 280mm bloku, i to je to.
A za same ML ventove mogu reci iz prve ruke da su nevjerovatno tihi, cak i na visim okretajima. Rade odlican propuh te imaju dobar staticki pritisak...
Sto se tice hladjenja grafe sa istim loopom, postoje AIO gotova rijesenja od EK-a koja se lako mogu prosiriti i na grafu, samo to podrazumijeva da imas i blok za istu...
Hvala za komentar, preporuke i iskustva.Isao sam citati recenzije ACa 240 (ima cak i PCEkspert jednu) i stvarno se cini kao super i tiha kupnja za duplo manje love od H115i - uzimam u razmatranje.

Nemam iskustva sa vodenim hladjenjem, pa jedno mozda blesavo pitanje:

Vidim da nema softverski nadzor ventilatora taj AC Freezer 240, moze li to biti dealbreaker? Mogu li se onda u biosu ploce regulirati ventovi vodenog hladjenja, ili?

Sa ML120/140 Pro ventovima znaci nema greske, to onda štrikam kao sigurnu kupnju.

Oko grafike ću morati još razmisliti, moram jos pogledati i kako je s garancijom, ako trpam custom hladjenje na grafiku. Mozda cu pricekati ipak da garancija istekne, jer mi se ne baca 5+tkn u vjetar.
ITStig je offline   Reply With Quote