View Single Post
Staro 17.02.2012., 11:37   #153
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
vidio sam na stranim forumima da je wrt zaživio na našim siemensima da bi tek danas skužio da se na našem forumu već vrti rasprava o tome, a na pce sam valjda 5 puta dnevno .....trenutno koristim 3 sx-a doma. prvi je iskonov u bridge-u i radi samo kao modem, a drugi i treći su nakačeni na njega u wds-u. sve je to super uz manje nedostatke koje bi nadam se dd-wrt trebao ispraviti. imam 2 pitanja za nekog tko koristi sličnu konfiguraciju ili možda ne koristi a zna kaj mi treba

1. vidio sam da pod dd-wrt SX može raditi kao repeater. zanima me da li je i pod wrt-om ako ga postavim kao repeater ograničen samo na wep zštitu ili se može koristiti i veća razina zaštite (wpa etc) ?

2. da li mogu koristiti atheros 108g koji sx podržava kad ga postavim kao repeater tj. da li mogu povećat brzinu između njih? trenutno kad uključim 108g na oba nemogu upogoniti wds jer pri scan-u wireless mreža ne pronalazi ništa, a kad normalno postavim vds pa onda uključim 108g na oba ne dogodi se niša, tj. brzina je nepromjenjena....
e-one je offline   Reply With Quote