View Single Post
Staro 07.06.2018., 10:23   #1511
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Odlican monitor, imam dva takva na poslu vec 2 god i nikakve zamjerke nemam. Jedino mozda da mi ubije oci od svjetline na 50% .
Kad se naviknes na 27'' i 1440p rezu, zapravo ti onda 1080p na 23-24'' bude sve preveliko i manje ostro .
Treba navike moje oči su se navikle na blue light i sada se moram priviknuti na malo topliju sliku. Tu sam malo jučer psovao ali sve 5 na kraju
Inače da, kod mene brightness na 40%. Volim svjetlu sliku, ali ovaj stvarno ubija. I danas ujutro kad sam se sjeo pred njega, već mi je bio normalniji. Nema šetanja glavom levodesno, a i uspravno sjedim 75-80cm od ekrana. Na starom sam se više grbio prema napred.

Jedino sam si forum povećao na 110% u Firefoxu sve ostalo ic OK. Excel, Word, AutoCAD bomba. A igre i filmovi da ne pričam.

Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
23" 1080p - 95 PPI
32" 1440p - 92 PPI
27" 1440p - 109 PPI


Uglavnom 32" je očito bilo preveliko za tebe i tvoj stol, ostalo ti je 27" kao jedina alternativa za 1440p sa malo većom gustoćom pixela, tako da ćeš se morati malo naviknuti, ali IMO to ti je bila najbolja, praktično jedina opcija. Nije veća gustoća lošija stvar, bit će ti oštrije, jedino što se moraš naviknit na promjenu. Uglavnom nek si ga rješio
Hvala. Vidio sam ga uživo pa sam ga zato odabrao. Možda sam mogo proći jeftinije, ali KGJ. Uglavnom danas sam zadovoljniji, iako sam sinoć imal epizodu angry managementa



Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote