View Single Post
Staro 11.09.2016., 11:52   #320
Remixer
Premium
Moj komp
 
Remixer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Irska
Postovi: 1,142
Citiraj:
Autor c-shadow Pregled postova
Jel netko koristi viber za pozive?
Imam par problema na Redmi 3 pro, a nisam siguran da li je do moba/MIUI ili je inače viber tako glup.
1. Zvuk se ne može dobro regulirati, ne ide ispod nekog nivoa itd. Također se niti pojačati ne da do kraja.
2. Ekran se ne gasi tijekom poziva. Kuži proximity senzor, tu nije problem. Ako rukom pokrijem senzor, ostane crni ekran, ali pozadinsko svjetlo radi.
3. Jučer me druga strana stavila na čekanje jer je bio drugi dolazni poziv, no ja sam cijelo vrijeme čuo taj razgovor
Mene nisu čuli.
Ja koristim viber (ali nemam Xiaomi mobitel, barem zasad heh), no sumnjam da je to do moba... Viber uvijek šteka, prekida, glas se rasteže... WhatsApp je bolji (trenutno). Ovo s glasnoćom nisam primjetio ni na bivšem, ni na sadašnjem mobitelu. I kod mene zaslon svijetli tijekom razgovora, ali je onak svjetlo-crn. Ovo s čekanjem se u mom slučaju događa automatski (s druge strane) tak da moj je zaključak da je viber pun bugova. Nekad uopće nema zvuka dolazne poruke, svašta!
Nadam se da sam malo pomogao, tj. pretpostavljam da ti nije mob problem, neg' viber.
__________________
http://img845.imageshack.us/img845/7167/croatia240animatedflagg.gif
Remixer je offline   Reply With Quote