Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 12.11.2017., 13:45   #8833
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor vjekson Pregled postova
AE su gladni snage,i to jako. Ali to ne mjenja cinjenicu da su na daleko preslabom ampu,radili bolje od silvera 2,kojemu bi taj amp trebao biti vise nego dovoljan...
Ista priča je davno bila sa AE Adutom,malene transmisijske kutije,koje su stajale na velikim kutijama na sajmovima,i svi su mislili da sviraju velike kutije. Tek kada su ljudima pokazali da zapravo sviraju gornje male kutije,ljudi su ostali u soku ...Adut ima mali problem sa krivo podesenom skretnicom,ima previse naglaseno podrucje od oko 2500 khz. Ali to Dejan danas rjesava bez problema. Evo legi radi poseban Adut,sa novom skretnicom i kutijom bez koze. Biti ce to prvi takav primjerak. Kaze da bi zvuk trebao biti bolji od ice,ali za rock i metal glazbu...budemo vidjeli,odnosno culi...
hijoj... ne da mi se uopće ni pisat, ali ajde.

nisu ae gladni snage nego je kompresija in general gladna snage... ca i ma silver ne bi upario čak ni kao test da zadovoljim svoju znatiželju.

ako možeš prepoznat malo naglašeno područje u 2.5khz svaka ti čast jer ne znam tko osim mikrofona i reprodukcije nekog od spektra boja referentnog šuma može to isto

bacaš malo previše informacija koje baš i ne razumiješ... i tu ne mislim da sam ja neka referenca oko toga, ali brate mili zna se kad treba stat na loptu.

edit: 2die4 - q acoustic... dobit ćeš sigurno više zvuka od focala, a možda ti i woofer neće biti potreban u takvoj prostoriji.
syss je offline   Reply With Quote