View Single Post
Staro 27.10.2011., 11:35   #15103
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
Danas sam pokušao sloziti svoj prvi (ghetto) tubeless. radio sam sa ducktapeom i autoventilom. I u principu, uspio sam, na ventilu ne pušta, niti na niplama. ALI...

Ja vozim nobby nic evo, koji je blago receno tanka guma dosta tanka, tako da zidovi pustaju na sve strane. Ono što me veseli je da je sada nakon propedaliranih 10km, ipak puno manje nego kad sam krenuo. doduse i dalje curi. ja sada moram na faks, i ocekujem kad se vratim navecer da ce guma biti poprilicno prazna, pošto mi je i sutra napet dan, a za vikend bike mora biti spreman za posao (stvarno radim i treba mi), onda cu vidjeti idem li odmah u part 2, ili ce to cekati srijedu.

ono sto mi se sviđa , je da ovaj ghetto stvarno moze uspjeti, a sada, hocu li to uspjeti i sa ovom papir gumom, ili cu morati uzeti neku konkretniju (tubeless gume su skupee), vidjet cemo
Ja sam na starom bajku slagao ovom metodom.

Cini mi se da je bolja od duck tapea jer bolje guma drzi uz stijenke vanjske gume od duck tapea. I s vremenom dok sealant zaljepi unutarnju i vanjsku gumu to drzi jako dobro. Znam jer pri pokusaju demontaze nisam mogao vjerovat kako se to dobro zaljepilo

Kad uhvatim vremena (vjerojatno na proljece) budem probao opet sloziti iako nije to neki posao.

Najgore je prvi put, al nakon sto vec jednom slozis ide relativno lako. Btw, treba imat dobar kompresor da bi uspio napumpat jer sa bilo kakvom rucnom/noznom pumpom je nemoguce.

EDIT: snimite malca sta radi. Strasno

Zadnje izmijenjeno od: Cuky. 27.10.2011. u 11:46.
Cuky je offline   Reply With Quote