View Single Post
Staro 22.01.2007., 20:16   #24
musso
Unregistered User
Moj komp
 
musso's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Beč
Postovi: 720
Citiraj:
Autor micek_kc Pregled postova
musso sto mislis o Sony str-da1200es ?
2600kn a jako mi se dobar cini...

btw bio sam pred 15 dana kod ujaka i kupio je CM7 i CM1 i odgovarajuci centar + rotel 6.1 receiver neki top class nisam gledao opce koji je, + monster cable... sliku na pioneerovoj 60" plazmi upotpunio je dvd player by rotel

odmah sam ga pitao gdje je najbliza videoteka blizu jaruna i posudio special edition LOTR: 2 i 3 original u dts-u....
i vratim se ja i bas mi kaze ujak da idu na golf i poslije na trening stolnog...ono kao pripazi kucu 3-4 sata...
izivio sam se...ma sa cm7 netreba ni s od subwoofera i dizajn je killer...stvarno sam ostao zapanjen...

ljudi stvarno sorry na OT-u al ovo sam morao napisati


autoru teme savjetujem da razmisli o ovom da1200es jer je dosta dobra cijena a nudi mnogo
: nuts :Jel moze biti i meni ujak? :clap:
Mislim da je ona Yamaha ipak za klasu bolja. No ovo je i jeftinije. Trebalo bi to istestirati, isprobati i cuti pa onda mozemo konkretno pricati.
CM7 je za vece sobe, CM1 bi zvucao praznije u vecoj sobi, inace mislim da razlike izmedu CM1 i CM7 u kvaliteti zvuka nema.
To sto on ima je moj sistem snova, (osim jos dodatak zasebno stereo pojacalo) nista vise si ne zelim.
Jarun velis? To mi blizu
musso je offline   Reply With Quote