Tema: Automobili
View Single Post
Staro 13.08.2019., 18:44   #45759
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
... Oni su promjenili diskove i kočnice na 50k KM bez mog ili ženinog pristanka i uredno nam to željeli naplatiti...
Sjecam se dok sam imao Renault i vozio u ovlasteni u slucaju da su disk plocice bile dosta potrosene oni su mene nazvali i obavijsestili da plocice nece jos dugo i pitali da li ih smiju mijenjati ili ne. Fer.

S druge strane, u 3. mjesecu odvezem Astru u AutoWill na redovni godisnji servis. Izmedju ostalog su na servisu mijenjali i ulje za kocnice. Par dana nakon toga odem kod vulkanzera da i vrati ljetnje kotace i dok ih je montirao lik i kaze "nece ove vase disk plocice jos dugo, 5-7k km najvise".
Znaci ovi majstori u AutoWillu su mijenjali ulje u kocnicama, ali nisu nasli za shodno da me obavijeste da disk plocice nece izdrzati do iduceg servisa, pa da si planiram eventualnu zamjenu. Ne da ih zamjene, ali da kazu da mogu ocekivati izmjenu za cca. 5k km, pa da si planiram.
I evo, auto presao od onda 5,5k km i odmah iza GO ide po nove disk plocice.

Nekako ocekujem od servisa da ne samo izmjenje ulje, filtere i to nego da i prekontroliraju cijeli auto (a mislim da bi po onim tvornickim planovima servisiranja to i morali napraviti) i kazu mi sta je jos na autu neispravno ili sta bi uskoro moglo biti potroseno. Jer mislim da nakon sto auto izadje iz ovlastenog servisu trebam biti siguran da je sa autom sve u redu (ili da me bar obavijeste sta sa autom nije u redu).
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information
Tumor je offline   Reply With Quote